قطعا و بدون هیچ مقدمه و تفسیر جمله ای باید گفت که گوش کردن به دوره آرزوی تو دستور توست ( your wish is your command ) شروع کرد که بدون نقص ترین ترجمه و کامل ترین دوره رو میتونید از سایت جین سمینار بخش محصولات دریافت کنیم.

برای اینکه مراحل کامل شروع را بدانید روی این لینک کلیک کنید.

در دوره آرزوی تو دستور توست، کوین ترودو به صراحت این موضوع رو میگه که برای درخواست درست خواسته ها میتونید از سه راه اقدام کنید.

اول: خواسته همراه با جزئیات کامل

دوم: خواسته کلیات در حد اسم اون برند یا محصول و…

سوم: فقط بیان احساس

هر کدام از این مدل خواسته را در این لینک به تفصیل توضیح داده ایم.

برای اینکه بتوانیم ارتعاش درست بفرستیم و همیشه در مسیر شادی و حال خوب قدم برداریم یکی از چیزهایی که باید به آن توجه کرد حال و احوال جسم ماست که کوین اولین آن را تغذیه درست می نامد.

تغذیه درست شامل نوع غذا، آب آشامیدنی، ورزش، انواع پاکسازی سموم و… می باشد.

برای اینکه لیست کامل توصیه ها و روش های کوین ترودو را دریافت کنید و بخوانید، روی این لینک کلیک کنید.

برای اینکه در سایت جین ثبت نام کنید و به عضویت رایگان یا پولی جین دربیاد، در وهله اول بدانید که با ثبت نام در سایت اول عضویت رایگان می باشید که فقط تعداد محدودی از منوها برای شما فعال می شود و فقط میتوانید در سمینارهای اعضای رایگان شرکت کنید اما برای این که وارد سطح ۱ (رسمی) بشوید باید مبلغ ۴۹۵ دلار و از ماه بعد ماهیانه ۱۵۰ دلار پرداخت کنید.

فقط بخاطر داشته باشید در حال حاضر تمامی دوره ها در هر سطحی فعلا به زبان انگلیسی و بعضی دوره ها به زبان انگلیسی و  فرانسوی موجود است. 

برای آموزش تصویری ثبت نام در جین روی این لینک کلیک کنید.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای اینکه این موضوع را به خوبی توضیح بدهیم باید در خاطر داشته باشید که با تمرکز روی هر چیزی می توانید آن را به وجود بیارید و حتی اعداد رند میتواند حاصل تمرکز ما روی دیدن اعداد رند باشد که این خود یک نشانه برای اینکه قدرت ذهن را درک کنیم هم می باشد.

اما گاهی این اعداد به عنوان نشانه برای ما ظاهر می شوند که قصد داریم از زبان خانم مرجان عضو رسمی سطح ۷ جین و سخنران رسمی جین آن را توضیح کامل بدهیم.

برای خواندن و شنیدن فایل صوتی توضیحات خانم مرجان و درک کامل این موضوع روی این لینک کلیک کنید.