1

سمینار آرزوی تو دستور توست به صورت اختصاصی در سال ۲۰۰۹ در ساختمانی با شکوه مشرف به کوه های آلپ توسط کوین ترودو برگذار گردید. هزینه شرکت در این سمینار ۱۰،۰۰۰ دلار بوده است که تمامی شرکت‌کنندگان از سراسر دنیا بعد از استفاده از اصولی که در این سمینار آموزش داده شد، در زندگی واقعی، اعلام داشتند که این سمینار ارزش هزینه اش را داشته است.

در این سمینار که برگذاری آن مدت ۲ روز به طول انجامید کوین ترودو پرده از راز انجمن های مخفی برداشت و تکنیک‌ها و اصولی را که در این انجمن‌ها برای دستیابی به موفقیت استفاده می‌شود، فاش نمود.

در هنگام برگذاری این دوره تمامی آموزش‌ها توسط کوین ترودو ضبط گردید و پس از مدتی در سایت جین (شبکه جهانی اطلاعات) به صورت رایگان به زبان انگلیسی در دسترس مخاطبان و اعضای سایت قرار گرفت.

در ابتدا کوین ترودو ۵ اصل پایه ای را که برای رشد و موفقیت الزامی است، با مثالهای گوناگون برای حاضرین توضیح داده که می‌توانید این ۵ اصل را در مقاله یادگیری اصول پایه ای بخوانید و سپس به خواندن ادامه این مطلب بپردازید.

قطعاً شما هم مانند هر انسان دیگری در زندگی اهداف و آرزوهایی دارید که خواستار دستیابی به آنها هستید و دوست دارید هرچه سریعتر این آروزها و اهداف در زندگیان محقق شوند و بتوانید آنها را تجربه کنید. اگر اینطور است و خواهان این هستید که اهداف و آرزوهای خود را دنبال کنید و در تمامی زمینه های زندگی خود اعم از مادی و معنوی، عاطفی، احساسی، سلامتی، جایگاه اجتماعی و … به موفقیت و رضایت‌مندی برسید باید به شما بگویم که جای درستی آمده‌اید.

به جرات میتوان گفت که ۹۹ درصد استفاده کنندگان از این دوره رضایت کامل داشته اند و پس از دیدن آموزشها و عمل کردن به آنها در زندگیشان اتفاقات جادویی افتاده است که حتی باعث تعجب خودشان شده است. اتفاقاتی از قبیل دستیابی به شغل مورد علاقه، رسیدن به میزان درآمد مشخصی که خواستار آن بوده‌اند یا خریدن ماشین مورد علاقه شان و یا ساختن رابطه احساسی و عاطفی که همیشه خواستار آن بوده‌اند و در پایان همه اینها رسیدن به احساس خوب و خرسندی در زندگی را می‌توان نام برد.

باید این مژده را به شما بدهم که درحال حاضر دقیق‌ترین، روانترین و کاملترین نسخه این دوره (آرزوی تو دستور توست) با نام «شاهکار» به صورت زیرنویس فارسی، زیرنویس انگلیسی، و زیرنویس دو زبانه فارسی و انگلیسی توسط تیم جین سمینار گردآوری، ترجمه و تولید گردیده است که شما می‌توانید از طریق لینکهای زیر نسبت به خرید و شرکت در این دوره اقدام نمایید.

آرزوی تو دستور توست زیرنویس فارسی

آرزوی تو دستور توست زیرنویس انگلیسی

آرزوی تو دستور توست زیرنویس فارسی و انگلیسی همزمان

لازم به توضیح است که این دوره به زبان انگلیسی و بدون زیرنویس در سایت جین (شبکه جهانی اطلاعات) به صورت رایگان موجود می‌باشد و مبلغی را که شما بابت تهیه و شرکت در این دوره ها پرداخت می‌کنید صرفاً بابت هزینه های کار ترجمه و تولید زیرنویس‌ها می باشد.

ممکن است که با خود بگویید من مشابه این دوره‌ها را قبلاً شرکت کرده‌ام و یا در فلان پیج و یا با فلان استاد تمامی این چیزها را یاد گرفته‌ام و بلد هستم این دوره‌ها جواب نمی‌دهند و یا برای من کار نخواهند کرد.

باید بگویم که اولین اصل پایه ای که کوین ترودو به آن اشاره دارد این است که “به چه کسی گوش میدهید؟” کوین ترودو در این دوره مثال میزند اگر شما بخواهید شیرینی های خوشمزه‌ای درست کنید باید سراغ کسی بروید و از کسی یاد بگیرید که خودش شیرینی‌های خوشمزه ای درست می‌کند. اگر دوست داشتید می‌توانید زندگی نامه، بیوگرافی، دست‌آوردها و کارهای بزرگی که کوین ترودو در طول زندگی‌اش انجام داده را در مقاله کاملترین بیوگرافی کوین ترودو بخوانید و پس از آن تصمیم بگیرید که آیا حاضرید برای رشد و موفقیت خود کاری انجام بدهید یا خیر؟

کوین ترودو همیشه یادآور این امر هست که فاصله شما تا موفقیت تنها یک تصمیم است. امیدوارم که بتوانید تصمیم درست را بگیرید.

به امید موفقیت شما – اون بالا میبینمت!